kadernictvipraha1.cz  |   fitnesspraha1.cz
restauracepraha2.cz  |   restauracepraha3.cz  |   restauracepraha4.cz  |   restauracepraha5.cz  |   restauracepraha6.cz  |   restauracepraha7.cz  |   restauracepraha8.cz  |   restauracepraha9.cz  |   restauracepraha10.czPŘIDEJ RESTAURACI
Pro majitele a provozovatele. Přidejte gastro provoz = restauraci, kavárnu, bistro zdarma!

Vložit restauraci z Prahy 1


Restaurace, bary, kavárny


Připravili jsme pro vás přehled, ve kterém najdete nefiltrované čili všechny restaurace, bary, hospody, pizzerie i kavárny z lokality Staré Město, které jsou zadány v našem katalogu. Filtrovat je můžete v levém menu lokalit. Pokud vás ovšem zajímá jen určitý typ restaurace, pak využijte horní menu a následně si pak v levém sloupci opět vyberte lokalitu, která vás zajímá. Vyberte si u nás podnik, který Vám nejvíce vyhovuje a do kterého se budete rádi vracet.Vyberte si podle svého gusta

< 1...3 4 ...5
více informací o firmě Restaurace Amos
Restaurace Amos
Staré Město - Masná 17

Naše restaurace leží v samém centru Prahy na Starém Městě, nedaleko Staroměstského náměstí. Vždy jsme usilovali a stále usilujeme o to, aby se k nám hosté vraceli, což se dá bez nadsázky říci. Snažíme se ceny maximálně držet na uzdě při zachování tradiční kvality. Potěšte nás svojí návštěvou i vy a
M: +420 222 323 933
W: amosrestaurant.cz
více informací o firmě Crystal Bar & Restaurant
Crystal Bar & Restaurant
Staré Město - V Kolkovně 908/7

Máme jasno v tom, co Vám můžeme nabídnout. Tím je design, vysoká gastronomie, míchané koktejly i příjemné posezení. Naši skvělí barmani Vám připraví širokou škálu drinků. V naší kuchyni pak pro vás jídla připravíme výhradně z čerstvých surovin.
M: 607 337 337
W: www.crystal-restaurant.cz
více informací o firmě El Emir Palladium
El Emir Palladium
Staré Město - Nám. Republiky 1

V našem podbniku si můžete vychutnat autentické libanonské menu, více než 80 druhů mezza, čerstvé ryby a mnoho dalších libanonských specialit připravených z prvotřídních surovin zkušeným týmem kuchařů.
M: 225771886
W: www.elemir.cz
více informací o firmě U Dvou sester
U Dvou sester
Staré Město - Melantrichova 10

Guláš, žebírka, vepřové koleno, polévky... to všechno u nás připravujeme ze surovin nejvyšší kvality.
M: +420 773 099 994
W: www.restaurace-udvousester.cz
více informací o firmě Restaurace a pizzerie Giovanni
Restaurace a pizzerie Giovanni
Staré Město - Kožná 481/11

Nachází se v srdci Prahy, 40 metrů od Orloje u Staroměstského náměstí. Vyniká především kvalitou jídel a výjimečnou atmosférou, kterou dokresluje umístění v Kožné ulici - jedné z mála charakteristických uliček Staré Prahy.
M: +420 221 632 605
W: www.giovanni-praha.cz
více informací o firmě U Orloje
U Orloje
Staré Město - Staroměstské nám. 479/25

Na Staroměstském náměstí přímo u Orloje. U gotického domu s románskými základy ochutnáte českou i zahraniční kuchyni a kvalitní vína. Příjemnou atmosféru umocňuje folklorní hudba a pozoruhodná sbírka starožitných hodin.
M: +420 224 226 878
W: www.uorloje.cz/restaurace
více informací o firmě MAITREA vegetariánská
MAITREA vegetariánská
Staré Město - Týnská ulička 1064/6

Pro vegetariány v Praze nabízí pokrmy blížící se originalitě a denní menu, které vás překvapí. Nekuřácký prostor prošla 3letou rekonstrukcí, kterou provádělo mnoho umělců.
M: +420 221 711 631
W: www.restaurace-maitrea.cz
více informací o firmě Bangkok restaurant
Bangkok restaurant
Staré Město - Josefská 1

Thajská restaurace - místo klidu v samém srdci Malé strany nedaleko Karlova Mostu, které vždy nabízí skvělé jídlo, služby a umožňuje každému zákazníkovi opustit restauraci s pocitem štěstí a uspokojení.
M: +420 211 151 302
W: www.thajskarestaurace.cz
více informací o firmě Restaurace Baterka
Restaurace Baterka
Staré Město - Bílkova 5

Nacházíme se na rohu ulic Bílkova a Elišky Krásnohorské na Starém Městě. Jedná se o nový typ gastronomického zařízení s moderně pojatým interiérem a pestrou nabídkou pokrmů z kvalitních surovin a to vše při zachování příznivé cenové relace.
M: +420 222 326 604
W: www.baterka.com
Strana č.5 z 5
< 1...3 4 ...5
Reklama

Další zajímavé firmy v okolíHairborn


Vodičkova 710/31